Modernios duomenų surinkimo ir apskaitos sistemos

Pastaruoju metu naudojamus butų šilumos energijos, karšto vandens skaitiklius, termoreguliatorius ir šilumos daliklius galima prijungti prie duomenų surinkimo sistemos bei kaupti jų archyvą. Skaitiklių rodmenys surenkami nuotoliniu būdu, juos perduodant radijo bangomis arba internetu, todėl nereikia užsukti į gyventojų butus. Šiuo atveju itin sunku ar net neįmanoma klastoti skaitiklių rodmenų.

Įdiegta duomenų surinkimo ir apskaitos sistema turi šiuos privalumus: sąskaitas galima gauti ir apmokėti internetu, neišeinant iš namų; kiekviename bute įrengtoje elektroninėje atsiskaitymų knygelėje nurodomos tikslios mokesčių už suvartotą energiją sumos; gyventojai kiekvieną dieną gali sekti sąskaitos pokyčius ir viršijus savo finansines galimybes apriboti poreikius; butui tiekiamos šilumos poreikį galima reguliuotis nuotoliniu būdu. Moderni duomenų surinkimo ir apskaitos sistema  diegiama visame gyvenamajame name.

Prie kiekvieno šilumos prietaiso sumontuojamas šilumos daliklis – ant šildymo prietaiso paviršiaus sumontuotas prietaisas, netiesiogiai matuojantis šildymo prietaiso atiduodamos aplinkai šilumos kiekį, kuris yra proporcingas temperatūrų skirtumui tarp šildymo prietaiso paviršiaus ir aplinkos. Šilumos daliklio rodmenys yra proporcingi integruotai per matavimo laikotarpį šildymo prietaiso paviršiaus temperatūrai arba integruotam temperatūrų skirtumui tarp šildymo prietaiso paviršiaus ir aplinkos.


 
 
 

 

Elektroninis šilumos daliklis – indikatorius skirtas radiatoriaus išsklaidomos šilumos apskaičiavimui ir perdavimui. Duomenys perduodami radijo bangomis į aukšto anteną, o iš jos į kompiuterį per RS232, GSM/GPRS, M-Bus, ar IP sąsajas. Galimi vieno arba dviejų daliklių prietaisai.

Naudojimas:
Šilumos daliklis indikatorius WHE46 yra sistemos Siemeca™ AMR komponentas, naudojamas šilumos kainos paskirstymui pagal sunaudotą šilumos kiekį.

Šio tipo įrengimai naudojami sekančiuose statiniuose:
Daugiabučiuose namuose
Ofisuose ir administraciniuose pastatuose

Sistemos vartotojas yra:
Privataus pastato savininkas
Privačios nuosavybės
Pastatų aptarnavimo įmonės
Nekilnojamojo turto agentas

WHE46 yra tinkamas:
Sekcijiniams radiatoriams
Vamzdiniams radiatoriams
Plokštiems radiatoriams su horizontalia arba vertikalia vandens tekėjimo kryptimi
Kitiems šildymo įtaisams, kurių projektinė temperatūra - nuo 35 °C iki 105 °C

Funkcijos:
Gali skaičiuoti šilumą priklausomai nuo radiatoriaus tipo
Integruoja šilumos suvartojimą nuo nustatytos dienos
Praėjusių metų suvartojimas
Duomenų perdavimas radijo bangomis
Matavimo periodo nustatymas (pagal pageidavimą)
Suvartojamų duomenų perdavimas Siemeca™ AMR aukšto antenoms WTT16
Apsauga prieš neleistiną įsikišimą: parodo klaidos pranešimą daliklio – indikatoriaus ekrane nuskaitymo prietaise.

Kontaktai50

Renovuotos virš 50 –ties pastatų
inžinerinės sistemos

23

23 m. atstovaujame
Bosch (Junkers) katilų gamintoją

23

Įrengtos 23 dujinės ir
biokuro katilinės

20

Atstovaujame daugiau nei 20
žinomiausių gamintojų