Kontaktai

UAB "Artakija"
Žalgirio g. 131, Vilnius
Įmonės kodas 124823858
PVM kodas LT248238515
A/S LT197044060001338356
AB SEB bankas


Vilnius 
Žalgirio g. 131, LT-08217 Vilnius 
Tel. 8(5) 275 69 26
Faks. 8 (5) 278 41 18; 
El. paštas: info@artakija.lt 
Darbo laikas: I-V - nuo 8:00 iki 17:00 val.


Vitalijus Jusevičius Direktorius 8 5 2507313 v.jusevicius@artakija.lt
Egidijus Kukta Komercijos direktorius 8 686 35737 e.kukta@artakija.lt
Mindaugas Žiubikas Verslo plėtros koordinatorius 8 687 14569 m.ziubikas@artakija.lt
Rolandas Gaidys Serviso vadovas Vilniaus regione 8 616 46408 r.gaidys@artakija.lt
Saulius Žukauskas Direktoriaus pavaduotojas technikai 8 687 50765 s.zukauskas@artakija.lt
Laima Lisauskienė
Inžinierė 8 670 16603 l.lisauskiene@artakija.lt
Nerijus Tomkevičius Inžinierius 8 606 82231 n.tomkevicius@artakija.lt
Donatas Šulskis Sandėlininkas-logistas 8 675 96017 d.sulskis@artakija.lt
Nerijus Kondrotas Vadybininkas 8 610 40608 n.kondrotas@artakija.lt
Vytautas Paulauskas Pardavimų vadybininkas 8 687 14470 v.paulauskas@artakija.lt
Povilas Tučinskas Vadybininkas 8 610 63800 p.tucinskas@artakija.lt
Paulius Muižininkas Vadybininkas 8 605 12138 p.muizininkas@artakija.lt
Ramunė Kaušienė
Administratorė 8 682 57652 info@artakija.lt
Jolita Vencevičienė Vyr. buhalterė 8 5 272 4661
buhalterija@artakija.lt
Jelena Meščeriakova Buhalterė 8 5 272 3888 j.mesceriakova@artakija.lt


Kaunas
Gaižiūnų g. 5, LT-50129 Kaunas
El. paštas: info.kaunas@artakija.lt 
Darbo laikas: I-V - nuo 8:00 iki 17:00 val.
 
Antanas Brazauskas Skyriaus vadovas 8 615 10361 a.brazauskas@artakija.lt
Antanas Baranauskas Projektų vadovas 8 614 63351 a.baranauskas@artakija.lt
Kęstutis Zdanavičius Šildymo sistemų inžinierius 8 615 27472 k.zdanavicius@artakija.lt
Antanas Jusevičius Kauno serviso vadovas 8 686 42117 a.jusevicius@artakija.lt
Narcizas-Germanas Druskis Serviso skyriaus vadovas 8 612 61740 g.druskis@artakija.lt
Darius Ramanauskas Derintojas 8 610 25218 d.ramanauskas@artakija.lt
Arūnas Povilas Aleksandronis Derintojas 8 671 35850 a.aleksandronis@artakija.lt
Viktoras Račas Sandėlininkas-pardavėjas 8 673 17007 v.racas@artakija.lt
Vytautas Stravinskas Sandėlininkas 8 673 17007 v.stravinskas@artakija.lt
  Servisas 8 686 42117  
Darius Laurinavičius Vadybininkas 8 658 53245 d.laurinavicius@artakija.lt
 

Klaipėda
Tilžės g. 53, LT- 91260 Klaipėda 
El. paštas: info.klaipeda@artakija.lt 
Darbo laikas: I-V - nuo 8:00 iki 17:00 val.

Kaip mus rasti?
 
Mindaugas Dieninis Skyriaus vadovas 8 686 47764 m.dieninis@artakija.lt
Kąstytis Šedys Sandėlininkas-pardavėjas 8 645 63868 k.sedys@artakija.lt
Gintautas Pukinskas Vadybininkas 605 21795 g.pukinskas@artakija.lt
Ernestas Kanaitis Vadybininkas 8 636 76546 e.kanaitis@artakija.lt

Panevėžys

Smėlynės g. 49-49, LT-35119 Panevėžys
El. paštas: info.panevezys@artakija.lt 
Darbo laikas: I-V - nuo 8:00 iki 17:00 val.
 
 
Justinas Rimša   Skyriaus vadovas                8 627 99856

j.rimsa@artakija.lt

Andrius Baltrėnas Pardavimų vadybininkas 8 633 53112

a.baltrenas@artakija.lt

Kontaktai



50

Renovuotos 50 –ties pastatų
inžinerinės sistemos

16

16 m. atstovaujame
Junkers katilų gamintoją

23

Įrengtos 23 dujinės ir
biokuro katilinės

20

Atstovaujame daugiau nei 20
žinomiausių gamintojų